Лотито: Хернанес не се продава
Президентът на Лацио Клаудио Лотито заяви, че клубът няма намерение да продава полузащитника Хернанес. Както е известно, по-рано в медиите се появиха информации, че столичани са готови да продадат Хернанес за 18 милиона евро, а за основен кандидат за подписа на играча се смяташе, че е Интер.
"Хернанес е много талантлив, това е отличен играч, така че Лацио не възнамерява да го продава. Не търсим купувачи. Ако се появят предложения за него, ние ще ги разгледаме. Оферта от Интер за 17 милиона? Хм, за тази сума могат да купят само левия му крак. Повтарям, говорим за играч, който не се продава", заяви Лотито.
- Лацио обърна Кремонезе в добавеното време и остави домакините в тежка ситуация
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Финалът за Купата на Италия ще бъде на 13 май
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
- Мота герой за Лацио: четири спасени дузпи пратиха „орлите“ на финал за Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]