Челси и Тотнъм могат да отправят нова оферта за Гуарин
Очаква се в близко време Челси и Тотнъм да направят ново предложение за трансфера на полузащитника на Интер Фреди Гуарин. Това е свързано с факта, че миланският клуб официално обяви за прекратяване на преговорите за размяната на играча с нападателя на Ювентус Мирко Вучинич.
Стойността на трансфера на Гуарин се оценява на 15 милиона евро, при това играчът може да намали финансовите си претенции, за да напусне Интер.
По-рано Гуарин поиска да отиде в друг тим, в противен случай заплаши със стачка.
- Челси хвърли заровете: гений или катастрофа е Шаби Алонсо?
- Челси предпочита да остане без Европа, ако не стигне Шампионска лига
- Челси официално обяви назначението на Шаби Алонсо
- Рийс Джеймс: На Челси му липсва постоянство
- Макфарлейн: Челси заслужаваше повече във финала срещу Манчестър Сити
- Семеньо: Гуардиола ми каза само едно — не променяй играта си
- Манчестър Сити влезе в историята с уникален дубъл в английските купи
- Шаби Алонсо ще има ключова роля в трансферната политика на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]