Мадзари: Не мога да искам повече от отбора
Старши-треньорът на Интер Валтер Мадзари коментира срещата с Киево в рамките на 19-я кръг на Серия А. Както е известно, двата отбора не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1 след като Палоски от гостите откри резултата в 8-та минута, а Нагатомо изравни четири минути по-късно.
"Не мога да искам повече от отбора. Знаехме, че Киево играе организирано в отбрана и също така, че това е физически силен отбор, но ако Паласио бе реализирал положението си, щяхме да победим с 2:1. Ако бяхме повели в резултата, играта щеше да стане по-открита и щяха да се появят повече пространства. За да покажем на публиката добър футбол, трябва желание от двата отбора, но Киево дойде тук да се брани, уповавайки се на наши грешки и разчитайки на контраатаки. Дали имаме нужда от нов нападател? Преди да купим, ще трябва да продадем", заяви Мадзари.
- Лаутаро: Съжаляваме, че несправедливостта съсипа всичко
- Мхитарян: Дузпата на Ливърпул е необяснима
- Капело: Вирц падна сам
- Киву: Равенството бе правилният резултат
- И без Салах - Ливърпул удари Интер
- Интер ще удари Ливърпул
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]