Хамшик: Радвам се, че останах в Наполи
Полузащитникът на Наполи Марек Хамшик изрази задоволството си, че е доволен от своята кариера в неаполитанския клуб. Както е известно, словашкият национал отдавна попадна в полезрението на няколко топ отбра, като през лятото бе свързван с преминаване в ПСЖ, Реал Мадрид, Тотнъм и други отбори.
"Взе решение да остана, защото обичам този град, хората и неговите запалянковци. Щастлив съм в Неапол и се радвам, че играя за Наполи. Спечелихме Купата на Италия прз 2012 и това наистина е чудесно. Искам да завоюваме още трофеи, за да преживея отново онзи момент. Сега задачата пред нас е същата - искаме да спечелим един или друг трофей и да се преборим за Скудетото", заяви Хамшик.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Наполи договори Бенуа Бадяшил от Челси под наем
- Лукаку е на крачка от трансфер във Фенербахче
- Лукаку се е разбрал с Фенербахче, преговорите с Наполи продължават
- Наполи започна преговори за Габриел Жезуш
- Официално: Байер Леверкузен привлече Мигел Гутиерес
- Наполи обясни по минути защо пропадна трансферът на Линдстрьом в Шалке
- Атланта Юнайтед преговаря с Ромелу Лукаку
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]