Интер с класика срещу Удинезе (видео)

Интер постигна класическа победа в Удинезе, като отнесе домакините от Удинезе с 3:0 в среща от 11-ия кръг на Серия А. Нерадзурите вкараха два гола още до почивката, а в края на мача добавиха и трето попадение.

В 25-ата минута Тайдер изпълни свободен удар, а Паласио се измъкна зад отбраната и отклони кълбото в далечния ъгъл - 1:0. Малко след това Камбиасо центрира от корнер, Бъркич не успя да избие добре и от въздуха Ранокиа покачи на 2:0. След малко повече от час игра Гуарин нацели греда, а в добавеното време на срещата Паласио намери отлично Рики Алварес, който вкара отблизо за 3:0.

След победата Интер се върна на 4-о място с 22 точки. Удинезе пък допусна второ поредно домакинско поражение и остана с 13 на 10-а позиция.