Фиорентина и Торино с победи, Парма стигна само до равен (видео)

Фиорентина надигра с 2:0 като гост Аталанта в среща от 4-ия кръг на Серия А. Попаденията реализираха Матиас Фернандес (41) и Джузепе Роси (69). Фернандес се разписа с добавка, а Роси бе точен с чудесен шут с левия крак.

След днешния успех играчитете на Винченцо Монтела заемат трета позиция в класирането с 10 точки. Интер е втори, също с 10 точки, а с 2 повече е лидерът Рома.

В други срещи, играни днес, Катаня и Парма завършиха при резултат 0:0, а Торино измъкна победата с 2:1 в гостуването си на Болоня. Във 2-ата минута Данило Д'Амброзио откри резултата, а след половин час игра Чезаре Натали изравни. В 45-ата минута Черчи бе точен за крайното 2:1. Домакините играха почти цяло полувреме с човек по-малко, тъй като Натали бе изгонен в 48-ата минута.