Днес продават Интер на Тохир?
Президентът и собственик на Интер Масимо Морати продължава с преговорите индонезийския бизнесмен Ерик Тохир относно продажбата на клуба. Според информация на La Gazzetta dello Sport, днес петролният бос ще се срещне с Тохир в Париж, където вероятно ще бъдат изгладени всички детайли за продажбата на 70% от акциите на Интер.
Морати закупи Интер през 1995 година. Под неговото управление "нерадзурите" спечелиха победи във всички турнири: Серия А (5 пъти), Купата и Суперкупата на Италия (4 пъти), Шампионска лига, Купата на УЕФА, Суперкупата на УЕФА и Световното клубно първенство.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]