Ранокия: Готов съм на нов договор с Интер
Защитникът на Милан Андреа Ранокия изрази желанието си да продължи договора си с клуба. Както е известно, през лятото италианският национал бе свързван с преминаване в Наполи като част от евентуален трансфер на Сунига, дори се появиха слухове, че Ранокия е желан от Манчестър Юнайтед.
"Никога не съм говорил, че искам да напусна Интер. Напротив, искам да остана тук задълго. Но всичко е в ръцете на клуба и нещата зависят изцяло от ръководството", заяви Ранокия.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]