Ето'о поиска да напусне Анжи безплатно
Капитанът на Анжи Самуел Ето'о ще проведе среща с ръководството на клуба, за да обсъди своето бъдеще, съобщава италианската преса. Според информациите, камерунският национал има намерение да помоли ръководството на клуба от Махачкала да го пусне в Интер без никаква компенсация. При това Ето'о е готов значително да си намали заплатата, за да бъде осъществен този трансфер.
Нападателят е недоволен от измененията, които произтичат в отбора, от промяната на курса на развитие на клуба и от преместването му в Дагестан. Предполага се, че срещата между Ето'о и ръководителите на Анжи ще се осъществи в понеделник.
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Голове на Бони и Диуф изпратиха Интер в полуфиналите за Купата на Италия
- Феновете на Интер не могат да посещават три гостувания на отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]