Вратари направиха така, че Хамбургер и Интер да не се победят (видео)

Хамбургер и Интер не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в контролен мач, който се игра на "Имтех Арена". Мауро Икарди даде преднина на своя отбор още във 2-ата минута на мача, а две минути след старта на второто полувреме латвиецът Артьомс Рудневс изравни.

При първия гол Фреди Гуарин напредна по крилото и подаде към Мауро Икарди, който прати топката във вратата на Ярослав Дробни. Това бе и първи гол за аржентинския нападател с фланелката на "нерадзурите". Второто попадение в този мач стана след центриране на Арслан отдясно, а Рудневс засече с глава в мрежата зад Ханданович - 1:1. И двата тима могат да съжаляват, че не се поздравиха с успеха, тъй като създадоха доста голови положения. Трябва да се спомене и за двамата вратари – Ярослав Дробни и Самир Ханданович, които се отличиха с доста прекрасни изяви и спасиха вратите си от сигурни нови попадения.