Наполи се договори с Реал Мадрид за Игуаин
Наполи се договори с Реал Мадрид за трансфера на нападателя Гонсало Игуаин, научи FUTBOL TV от свои източници. Според информацията, трансферът на 25-годишния аржентински национал ще струва на неаполитанците 35 милиона евро. Както е известно, "партенопеите" продадоха Единсон Кавани на ПСЖ и в момента италианците търсят начин да усилят атаката си.
По-рано се разбра, че Реал Мадрид няма да продаде Игуаин на друг клуб за по-малко от 40 милиона евро. Първоначално Наполи изрази желание да заплати 30 милиона евро за аржентинеца, а друг много сериозен кандидат за Гонсало се смяташе, че е Арсенал, чиито интерес към футболиста обаче се изпари, след като испанците заявиха финансовите си претенции.
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
- Вергара: Меси е моят идол, но много се вдъхновявах от Зелински
- Малко е вероятно Стърлинг да премине в Наполи
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]