Бивш защитник на Милан премина в Аталанта
Бившият защитник на Милан Марио Йепес официално стана играч на Аталанта. Днес колумбийския футболист вече проведе своята първа тренировка с новите си съотборници в отбора. Както е известно, договорът на 37-годишния бранител с "росонерите" изтече на 1 юли и той се присъедини към тима от Бергамо със свободен трансфер.
Колумбийският национал по-рано играеше за Ривър Плейт, Нант, ПСЖ и Киево. През изминалия сезон той записа 14 мача в Серия А.
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]