ПСЖ победи Барселона и Манчестър Юнайтед за подписа на защитник
Вчера представители на Рома и Пари Сен Жермен са успели да изгладят всички детайли по трансфера на защитника Маркос Коера, повече известен като Маркиньос, съобщава италианската преса. Както е известно, вчера агента на играча съобщи, че Манчестър Юнайтед, Барселона и ПСЖ са отправили оферти за 19-годишния бранител. По всичко обаче изглежда, че французите са спечелили битката за подписа на талантливия футболист.
Според информациите, парижани ще заплатят на римския клуб за бразилския футболист 32 милиона евро. Освен това, Рома ще получи още 3 милиона под формата на бонуси.
Най-вероятно трансферът на Маркиньос ще бъде официално обявен тази вечер.
- Фенербахче готви офанзива за Маркус Рашфорд
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]