Видал: Искам да остана в Ювентус
Артуро Видал отхвърли появилите се спекулации за евентуален негов трансфер в Реал Мадрид, след като днес той заяви, че желае да остане в Ювентус. През последните седмици медиите в Италия твърдяха, че белия балет е готов да се раздели с 36 милиона евро само, за да се сдобие с неговия подпис, но изглежда сделка няма да има.
"Полъскан съм интереса на Реал Мадрид, но аз искам да остана в Ювентус. Много е хубаво, когато отбора ти не те предава, като това е много важно за всеки един играч по време не трансферния прозорец. По този начин Юве ми дава втори шанс," заяви Видал.
- Дел Пиеро: Интер бе посредствен, Юве е изправен пред титанично изпитание
- Юве ще вкара три гола, но това няма да е достатъчно
- Ювентус е близо до нов договор с полузащитник
- Юве може да влезе в битка с Интер за Гулиелмо Викарио
- Как се строи нов италиански гранд
- Комо задълбочи кризата в Ювентус
- Ювентус ще има проблеми с Комо
- Спалети обмисля тактическа промяна в Ювентус
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]