Роке Санта Крус избра италианското първенство
Нападателят на Манчестър Сити Роке Санта Крус заяви, че ще е отвърлил офертите към от него от Германия и Турция и е предпочел да се отправи към италианския Болоня. Парагваецът в момента е свободен агент, след като договора му с гражданите не беше подновен. Последните няколко години Санта Крус прекара в Испания, след като беше отадаван под наем на Реал Бетис и Малага. Ето какво сподели той в интервю за Corriere dello Sport:
"Близо сме до положително развитие. Мисля, че преговорите ми с Болоня ще приключат с щастлив край. Мисля, че няма да има никакви проблеми. Вече съобщих на немския клуб, който беше заинтересован, че избрах Болоня. Икономическата част от договора не е това, което ме съблазни. Интересувам се от начина на живот за моето семейство, а Болоня е прекрасен град. Имах и оферта от Турция, но избрах Италия. Надявам се трансферът да приключи в следващите няколко часа."
- Манчестър Сити влиза в битката за Педро Нето, крилото вече води директни разговори
- Джейми Карагър: Няма смисъл Манчестър Сити да продава Родри
- Нотингам Форест следи халф на Манчестър Сити
- Антоан Семеньо: Идеите на Мареска много ми допадат
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Джак Грилиш
- Жозе Моуриньо настоява Реал Мадрид да привлече Родри
- Барселона следи ситуацията около Родри
- Шей Гивън: Винисиус в Арсенал би бил трансферът на годината
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]