Синът на Берлускони: Ел Шаарави има да се доказва на Милан
Синът на Силвио Берлускони - Пиер привества решението на Ел Шаарави да бъде задържан в клуба, но вярва, че нападателят трябва да докаже качествата си пред росонерите. Италианският национал изигра ключова роля за Милан през първата част от вече приключилия сезон, отбелязвайки 15 гола в Серия А, но след февруари представянето му се влоши и той успя да вкара само един гол до края на сезона.
"Като негов фен съм щастлив, че ще остане при нас. Той вече е шампион, въпреки годините си. Но има още много да се усъвършенства, така че очаквам по-голям принос от негова страна през следващия сезон," сподели Пиер Силвио Берлускони.
- Милан ще се препъне край езерото Комо
- Алегри: Трябва да събираме точки, за да останем в четворката
- Нкунку спаси точката за Милан срещу Фиорентина
- Синът на Ибра смени Милан с Аякс
- Милан няма да сбърка срещу Фиорентина
- Алегри: Получихме урок по зрялост
- Милан измъкна равенството срещу Дженоа
- Милан направи щедро предложение на Мейнян
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]