Лацио възнагради Петкович с нов договор?
Tuttosport разкри тази сутрин, че Владимир Петкович е подписал нов договор с Лацио. Боснеският треньор спечели Купата на Италия с "римските орли" миналата неделя и както твърди медията, специалистът е награден с нов договор. Тази информация засега не е потвърдена официално.
Според съобщението, 49-годишният специалист е поставил подписа си под едногодишно удължаване на договора със столичния клуб, което означава, че Петкович остава на "Олимпико" до юни 2015 година.
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
- Късен гол спаси точката за Удинезе срещу Лацио (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]