Бизнесмен предложи 280 милиона за Интер
Индонезийският бизнесмен Ерик Тохир е предложил 260 милиона евро за 80% от акциите на Интер, съобщи известният журналист Марко Белинацо, за когото се знае, че се намира в много близки отношения с Масимо Морати и е наясно с "кухнята" на "нерадзурите". Тази информация малко след това бе разпространена и от някои италиански медии.
Според съобщенията, в следващите 48 часа президентът на Интер ще вземе решение относно това предложение.
Индонезийският бизнесмен има акции в Ди Си Юнайтед, който се състезава в МЛС, освен това е президент на Баскетболната асоциация на Югоизточна Азия.
Новината не е изненадваща, след като стана ясно, че италианският клуб търси мощна финансова инжекция за увеличаване конкурентоспособността на отбора през следващия сезон, както и инвестиции за финансиран на новия стадион.
- Аз бях Меаца
- Мартинес получи неочакван поздрав за рождения си ден насред пътя
- Джузепе Марота: Няма никакви условия, при които Лаутаро Мартинес да напусне Интер
- Интер започна защитата на титлата с разгромна победа над Монца
- Интер ще започне по шампионски
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
- Кристиан Киву: Джон Стоунс ще повиши още повече нивото на Интер
- Леандро Паредес дисквалифициран за 10 мача заради инцидента след финала на Световното първенство
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]