Барселона няма да продава Монтоя на Интер
Барселона няма намерение да провежда преговори с Интер за продажбата на защитника Мартин Монтоя, съобщава Marca. Според информацията, каталунския клуб е готов да разгледа вариант с отдаването на футболиста под наем, но това пък не устройва ръководството на Интер.
По-рано се получиха информации, че Монтоя може да премине в Интер като част от сделката по трансфера на вратаря Самир Ханданович, но темата не получи развитие.
През сегашния сезон Монтоя взе участие в 13 мача от шампионата на Испания.
- Манчестър Юнайтед отправи оферта към Алехандро Балде
- Рафиня: От самото начало се представихме много добре и това ни улесни
- Гави успокои феновете след контузията си в мача с Елче
- Барселона осъди действията на полицията преди мача с Елче
- Ханзи Флик: Рафиня е на нивото на останалите
- Ханзи Флик към Балде: Не съм му казвал да си тръгва, казах му да помисли
- Ханзи Флик: Състоянието на Гави е по-добро от първоначалните опасения
- Барселона разгроми Елче с 5:0
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]