Интер отрече информацията, че купува петима
Интер опроверга информацията, че през летния трансферен прозорец клуба ще закупи петима футболисти. Както е известно, в ранния следобед Radio Mana, а по-късно и Cronaca Milano съобщиха, че към "нерадзурите" ще се присъединят защитниците Уго Кампаняро (Наполи) и Марко Андреоли (Киево), полузащитника Рубен Бота (Тигре), а също така нападателите Мауро Икарди (Сампдория) и Диего Лаксалт (Дефенсор Спортинг).
Дадената информация бе приписана на генералния директор на Интер Марко Фасоне и както се предполагаше, тя не отговаря на истината.
"Марко Фасоне не е давал интервюто, за което става дума сега", се казва в изявление на Интер.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]