Алегри: Балотели постъпи правилно, че не отговори на провокациите
Старши-треньорът на Милан Масимилиано Алегри след срещата от 26-я кръг на Серия А против Интер коментира играта на нападателя Марио Балотели и отбеляза, че играчът правилно е постъпил, отказвайки да реагира на провокациите на запалянковците на бившия си клуб. Както е известно, някои от феновете на Интер размахваха банани или освиркваха италианския национал, който обаче запази спокойствие и се съсредоточи изцяло върху играта си.
„Балотели постъпи правилно, че не отвърна на провокациите. Съжалявам, че не успя да вкара гол, защото имаше добри шансове през първото полувреме. Но нека не забравяме, че той е само на 22 години, а игра против бившия си отбор, което означава, че беше подложен на огромен натиск по време на мача", заяви Алегри след мача.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]