Морати помоли феновете за добро отношение към Балотели
Президентът на Интер Масимо Морати се надява, че почитателите на „нерадзурите" ще посрещнат спокойно нападателя на Милан Марио Балотели в предстоящия мач между двата тима. Както е известно, италианският национал е възпитаник на Интер и игра за първия отбор по времето на Жозе Моуриньо в клуба. Преди две години Марио бе закупен от Манчестър Сити, но през този трансфер прозорец той се завърна в Италия, но този път в редиците на градския съперник Милан.
„Балотели е шампион и всеки отбор се явява за него своеобразен трамплин. Такъв е неговият характер. Аз се отнасям добре към него и се надявам, че той ще продължи да прогресира, дори това да постави моя отбор в беда по време на предстоящия мач в неделя. Надявам се, че и феновете няма да проявят неправилно отношение към него", каза Морати за Corriere Dello Sport.
- И без Салах - Ливърпул удари Интер
- Интер ще удари Ливърпул
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]