Фиго може да замени Страмачони в Интер
Средствата за масова информация продължават да разсъждават над бъдещето на Андреа Страмачони на треньорския пост на Интер. Някои португалски източници съобщиха снощи, че президентът на „нерадзурите" Масимо Морати готви Луиш Фиго за наследник на Андреа, който през лятото може да бъде уволнен.
O Jogo твърди, че в следващия кръг на Серия А когато ще се състои миланското дерби, при евентуална загуба на Интер от Милан този процес може да бъде ускорен и португалският специалист да поеме управлението на тима още следващата седмица.
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
- Интер постави цена от 70 млн. евро на Алесандро Бастони
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
- Уанда Нара се срещна със Спалети години след скандала около Икарди
- Капело: Милан може да навакса изоставането от Интер
- Ди Канио разкри защо Интер падна в дербито: Те играха уплашено
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]