Рома връща Манчини в Италия?
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини може да се завърне в Италия, съобщава The Telegraph. Според информацията, Рома е предложил на 48-годишния специалист контракт със заплата от 4.5 милиона паунда на година.
По рано сегашният наставник на „гражданите" водеше Фиорентина, Лацио и Интер. През декември 2009 година той подписа контракт с Манчестър Сити за 3.5 години и през миналия сезон стана шампион на Англия и носител на Суперкупата на страната.
- Ман Сити се препъна срещу Нотингам Форест и изостана на 7 точки от върха
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]