Милан се справи с Парма, Балотели отново с гол за росонерите (видео)

Новата звезда на Милан Марио Балотели се разписа в трети пореден мач на "росонерите" след идването си от Манчестър Сити в края на януари. Балотели вкара второто попадение при домакинската победа с 2:1 над Парма. Така той вече има четири гола на сметката си.

Габриел Палета си отбеляза автогол в 39-ата минута след неразбирателство с вратаря Никола Паварини при едно центриране на Боатенг и по този начин даде аванс на "червено-черните". В 77-ата минута Балотели с мощен изстрел от пряк свободен удар не остави шансове на вратаря на Парма и покачи на 2:0.

В последните секунди на продължението Никола Сансоне вкара почетното попадение за Парма. След този успех Милан временно е на трето място с 44 точки, но с мач повече от Лацио и Интер.