Балотели с два гола носи победа на Милан (видео)

Милан постигна много труден успех с 2:1 при домакинството си на Удинезе в среща от 23-ия кръг на Серия А. С основна заслуга за успеха на "росонерите" бе новото попълнение на отбора - Марио Балотели. Супер Марио отбеляза и двате попадения за успеха на своя тим.

В началните минути удар на Балотели облиза гредата. Той все пак откри резултаа в 24-ата минута. Тогава националът на Италия завърши хубава скоростна атака на своя тим и след като получи пас от Стефан Ел Шаарави, се разписа за 1:0. В 55-ата минута Луис Муриел намери добре Джампиеро Пинци, който бе точен и изравни резултата - 1:1. Балотели направи няколко пропуска до края на срещата.

Така се стигна до допълнителното време на срещата, когато съдията отсъди спорна дузпа за нарушение срещу Ел Шаарави в наказателното поле. Марио Балотели бе точен от бялата точка и донесе победата за Милан. С успеха "червено-черните" дори изместиха съгражданите си - Интер от 4-ото място.