Торино изпусна да се разправи с Интер в Милано

Интер и Торино не успяха да се победят, завършвайки при резултат 2:2 в среща от Серия А. Така тимът от Милано пропусна да намали преднината на третия във временното класиране - Лацио и вече изостава на три точки от римския съперник. Интер дори трябва да се радва на спечелената точка, тъй като гостите изтърваха няколко доста сериозни положения.

„Нерадзурите“ откриха резултата след пет минути игра. След изпълнение на пряк свободен удар Кристиан Киву не остави никакви шансове на вратаря на гостите - 1:0. Торино стигна до изравняване в 24-ата минута, когато Рикардо Меджиорини отне топката пред наказателното поле на Интер, комбинира с Барето, който му върна и Меджиорини с мощен шут се разписа за 1:1.

В 52-ата минута, отново Меджиорини бе точен, за да направи 2:1 за своя тим. Камбиасо все пак успя да възстанови равенството с хубав гол в 67-ата минута. Интер остана на 4-о място с актив от 40 точки, докато Торино е 12-ти във временното подреждане.