Ибрахимович премина за пет години в Барса
Според каталунското издание Sport, шведският нападател на Интер Златан Ибрахимович вече е подписал договор с Барселона. Това е станала възможно след като Самуел Ето'о е дал тази сутрин съгласието си да премине на Сан Сиро и е постигнал договорка относно финансовите условия с италианския клуб.
Ибра е парафирал с испанския шампион за пет години. Както е известно, „каталунците" отправиха оферта за шведския национал на стойност 40 млн. евро плюс камерунеца. Сделката се забави, тъй като се чакаше само съгласието на Ето'о, но сега и това отпадна.
Ибрахимович снощи замени в 59 минута Тиаго Мота в последния си мач с екипа на Интер срещу Челси, в който "нерадзурите" загубиха с 2:0 , но не успя да помогне на съотборниците си да обърнат мача, а към края контузи леко ръката си.
*Заб .Снимка: Джон Тери и Златан Ибрахимович - двамата големи футболисти си стиснаха ръцете след снощния двубой завършил с победа за англичаните
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Интер изпусна победата срещу Фиорентина и стопи аванса си на върха
- Kиву: Не трябва да мислим за грешките на другите
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Интер близо до трансфер на Викарио от Тотнъм
- Интер и Тотнъм следят ситуацията с Къртис Джоунс
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение