Ювентус отново наложи медийно затъмнение
Шампионът на Италия не иска да разгаря страстите преди важния мач с Интер, съобщава местната преса. Както е известно, утре ще се състои дербито на Серия А между Ювентус и Интер. Заплануваната от по-рано пресконференция на „бианконерите", на която помощник-треньора Анджело Алесио трябваше да отговаря на въпросите на журналистите е отменена.
Причината за това решение на „Старата дама" не се съобщават, но по всяка вероятност шампионите не желаят да нагнетяват обстановката преди важния двубой.
Подобно нещо се случи и преди двубоя с Болоня, но тогава Ювентус се отказа от общуването си с пресата заради съдийския произвол в мача с Катания.
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]