Ел Шаарави се извини за загубата на Милан
Нападателят на Милан Стефан Ел Шаарави се извини за представянето на своя отбор в загубата от Аталанта с 1:0 в събота. Лука Сигарини вкара единственото попадение в срещата и донесе втората загуба на Милан за сезона, като засега тима има само 3 точки след трите кръга в Серия А.
"Извинявам се, това е втората ни загуба у дома. Ние не играхме лошо, създадохме много шансове, но топката не влезе. Техните играчи имаха малко шансове, но успяха."
"Сега трябва да мислим за мача във вторник. Винаги сме спокойни и ще се подготвим по най-добрия начин. Трябва да напреднем, тогава мачът ще е различен. Андерлехт? Очакваме труден мач, определено няма да е лесно. Ще опитаме да спечелим."
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Алегри: Майнян ни опази живи
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]