Официално: Интер подписа с Гаргано
Италианския гранд Интер потвърди, че е привлякъл Валтер Гаргано, който идва от съперника в Серия А Наполи. Според информация на официалния сайт на миланци, 28-годишният се присъединява под наем към клуба като „нерадзурите" имат опция да подпишат с уругваеца договор на постоянна основа през следващото лято.
Полузащитник се е съгласил на четиригодишен контракт с Интер.
„Нерадзурите" не разкриват цената на операцията, но се смята, че тя е на стойност 1,5 милиона евро. Ако Интер иска да има за постоянно Гаргано, тогава миланци ще трябва да се бръкнат за още 5 милиона евро.
- Юве желае трансфер на халф на Интер
- Имобиле: Искаме да спечелим Суперкупата на Италия
- Мхитарян: Трябва да забравим за мача с Болоня
- Киву: Изпълнението на дузпи е въпрос на късмет
- Ман Юнайтед се интересува от Дъмфрис
- Стана ясно защо Лаутаро не бе титуляр срещу Болоня
- Киву: За съжаление, такъв е футболът
- Италиано: Не е лесно да започнеш с такъв хендикап
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]