Интер привлича полузащитник на Наполи
Полузащитникът на Наполи Валтер Гаргано ще проведе следващия сезон под наем в Интер, съобщава новината La Gazzetta dello Sport. Тази информация се появи още снощи на страниците на Sky Italia, откъдето твърдят, че причината за изненадващия трансфер е скандал между уругваеца и старши-треньора на „партенопеите" Валтер Мадзари.
Според съобщенията, миланци ще заплатят за полузащитника един милион евро с правото да закупят правата на 28-годишния футболист в края на сезона.
През миналата година Гаргано изигра 40 мача за Напоили, в които отбеляза два гола.
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
- Лукаку: Конте създаде футболиста, който съм днес
- Наполи започна преговори за Душан Влахович, грандове дебнат ситуацията
- Край на една успешна ера: Антонио Конте напусна Наполи
- Конте потвърди раздялата с Наполи и коментира възможността да поеме Италия
- Наполи изпрати Конте с победа над Удинезе
- Американски консорциум не се отказва от опита да купи Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]