Милан може да замени Тиаго Силва с френски национал
Милан проявява много сериозен интерес към защитника на Монпелие Мапу Янг-Мбива, а сумата за вероятния трансфер се оценява на около 6-10 милиона евро, съобщи новината France Football. Тази новина едва ли може да изненада някой след като Янг-Мбива играе основно на позицията централен бранител, която ръководството на италианския клуб планира да укрепи след продажбата на Тиаго Силва на ПСЖ.
В миналия сезон Янг-Мбива изигра 34 мача в шампионата на Лига 1 и в тях отбеляза един гол. Той е бивш младежки национал на Франция и част от разширения състав на Лоран Блан за Евро 2012.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]