Лусио: Ювентус винаги е бил голям отбор
Първите думи на Лусио като играч на Ювентус бяха, че „бианконерите" винаги са били много силен отбор. Както е известно, бразилският защитник разтрогна договора си с Интер и 24 часа по-късно подписа двегодишен контракт с италианския шампион.
„Аз съм щастлив да бъда тук. Това е нов опит, нова глава от живота ми. Миналото е с мен и аз искам да се насладя на успеха. Ювентус винаги е бил силен отбор. Когато пристигнах в Италия, всички казваха: „Юве, Юве". Мотивацията е още по-голяма при наличието на нов стадион. Подкрепата на отбора е невероятно силна и те кара да работиш с още по-голям ентусиазъм. Това е едно допълнително оръжие", заяви Лусио за официалния сайт на Ювентус.
- Наполи ще запише трудна победа над Ювентус
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]