Леонардо: Искахме да вземем Силва, но...
Спортният директор на Пари Сен Жермен Леонардо коментира отказът на Милан от предложението на парижани за покупката на защитника Тиаго Силва. Както е известно, късно снощи бе сложена точка на поредната трансферна сага на Стария континент, след като на официалния сайт на „росонерите" се появи краткото съобщение: „Президентът Берлускони реши: Тиаго Силва остава в Милан".
„Случват се подобни неща. Ние се надявахме, че преговорите ще завършат успешно, но разбирахме, че въпроси от подобен род винаги се решават от двете страни. Излязохме на трансферния пазар с намерението да закупим най-добрият защитник в света, но... Впрочем, отношенията ми с Галиани си остават преди всичко отлични. Той е мой учител", заяви Леонардо за Sky Sports.
„ПСЖ не е разговарял с представителите на Милан за Ибрахимович. Галиани разказа ли ви от какво се интересувахме? Може би, но нашата цел бе Тиаго Силва. Само ще добавя, че някои сведения в пресата бяха силно преувеличени около тази история", допълва спортният директор на ПСЖ.
- Гласнер е все по-близо до Милан
- Рафаел Леао е готов да остане в Милан въпреки интереса от Англия
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Романо: Милан не иска Конте, клубът търси треньор с различен стил
- Милан е провел тайна среща с Ираола за треньорския пост
- Сравниха собственика на Милан с Доналд Тръмп след масовите уволнения в клуба
- Лука Модрич напуска Милан след само един сезон
- Милан изкушава Андони Ираола с дългосрочен договор до 2029 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]