Интер започва строителство на собствен стадион
Интер възнамерява да построи свой собствен стадион до 2016 година, съобщава Corriere dello Sport. Нерадзурите в момента споделят с градския съперник Милан „Джузепе Меаца", който е общинска собственост и има нужда от няколко подобрения, част от които ще започнат това лято.
Въпреки това, семейство Морати планира да обърне гръб на „Сан Сиро" в полза на нов дом, който ще е собственост само на Интер.
Засега от Интер са разгледали 5 възможни места за строежа на новия дом, но не са избрали окончателно къде ще бъде. Съоръжението, което ще прилича на лондонския „Емирейтс" ще разполага с всякакви удобства, като дори ще има площадка за майки с деца, за да може цели семейства да идват на мачовете. Смята се проектът да бъде завършен преди началото на кампанията 2016/17.
- Ди Канио разкри защо Интер падна в дербито: Те играха уплашено
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]