Капело: Не успях да се договоря с Интер
Бившият старши-треньор на националния отбор на Англия Фабио Капело разкри, че неотдавна е получил предложение да оглави италианския Интер. Специалистът напусна „Трите лъва" след скандала с отнемането на капитанската лента на Джон Тери и в момента е без работа. През зимата бившият наставник на Милан, Рома и Ювентус беше свързван с треньорския пост на „нерадзурите", но до сделка не се стигна и всичко приключи на ниво слухове.
„Получих няколко предложения и едно от тях беше от Интер. Но не успяхме да се договорим. Защо? Попитайте за това Морати. Що се отнася до мен, аз исках да поработя още година-две. Ще се радвам, ако това ми се отдаде. Ако ли не, ще се върна към телевизията", призна Капело.
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]