Милан взе халф на Нанси - Траоре за своя трансфер
Полузащитникът на Нанси Бакайе Траоре обяви, че е дал своето съгласие да премине в Милан в края на кампанията. Той не обяви детайли по трансфера, но 27-годишният заяви, че след края на своя контракт през юни, той ще се премести в Серия А. Всичко играчът разказа пред RMC , а медията цитира :
"Много съм горд, че подписах с този клуб. Тук са най-добрите играчи на света. Надявам се за мен това да е стъпка нагоре. Не се страхувам от конкуренцията. Всеки трябва да върви напред, да не се страхува. Ако съм добър, ще получа шанс, това ми казаха."
- Милан официално назначи Рубен Аморим
- Милан е близо до назначаването на Рубен Аморим
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
221
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]