Страмачони: Интер е в борбата за Шампионска лига
Временно изпълняващият задълженията на старши-треньор на Интер Андреа Страмачони сподели своите впечатления от победата над Удинезе с 3:1 в среща от 33-я, отложен кръг на Серия А. Както е известно, благодарение на този успех и загубата на точки на Лацио, „нерадзурите" се изкачиха на шесто място в класирането на три точки от третото място, което дава възможност за участие в следващото издание на Шампионската лига.
„В Удине никога не е леко. В пет последни мача ние събрахме 11 точки и се върнахме в борбата за Шампионската лига. Доволни сме от своя прогрес. Момчетата работят добре на тренировките и доказват това в играта. Нямаме намерение да спираме. Сега започваме подготовка за мача с Чезена.
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]