Агент: Форлан остава в Интер
Агентът на 32-годишният нападател на Интер Диего Форлан Даниел Болотникоф съобщи, че завръщането на неговия клиент в Южна Америка в скоро време не се очаква. Както е известно, миналата седмица се появиха информации в някои бразилски издания, че уругваецът ще напусне Интер през лятото и ще продължи кариерата си в Коринтианс или Атлетико Минейро.
„Нито един от тези два отбора не се е обръщал към мен по повод Форлан. Към момента изключвам вариант със завръщането на Диего в Южна Америка. Той никога не е скривал своето желание да поиграе в Бразилия, но сега Форлан иска да остане в Интер и спечели трофеи с „нерадзурите", заяви за LANCE.NET агент Болотникоф.
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]