Ето'о няма да се връща в Интер
Завръщането на национала на Камерун Самуел Ето'о в Интер не е в царството на реалността, съобщи агентът на играча. Както е известно, в началото на седмицата италианската преса съобщи, че нападателят е разочарован от живота в Русия и най-вече от ниското равнище на футбола, който се практикува в страната, поради което възнамерява да помоли ръководството на Анжи да бъда върнат обратно в Италия.
„Аз не съм наясно с подобно нещо. Но мога да ви кажа, че изключвам подобно движение. Единственият начин Ето'о да се върне в Интер е сделка под наем, но това е нещо, което на този етап е невъзможно", заяви агент Пепино Тири за Il Sussidiario.
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Интер набеляза норвежки национал за заместник на Де Врай
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]