Интер с трудна победа, резултати от Серия А (видео)

Интер записа важна победа в борбата за място, даващо право на участие в Европа. В среща от междинния 32-ри кръг на Серия А „нерадзурите" се наложиха с 2:1 над Сиена.

Двубоят на „Сан Сиро" не започна добре за играчите на Андреа Страмачони. Още в 6-ата минута точен за тосканци бе Гаетано Д'Агостино - 0:1. След това попадеие играчите на Интер наложиха натиск, който даде резултат в последните минути на първата част, когато Диего Милито успя да изравни - 1:1.

В 81-ата минута играчите на Интер получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Милито, който не сгреши - 2:1. След този кръг Интер и Наполи се изравниха по точки - 48, като двата тима делят 6-ата позиция. Пети с 2 точки повече е Рома.