Лацио привлича халф на Олимпик Лион?
Днешната френска преса съобщава, че халфът на Олимпик Лион Едерсон ще премине в Лацио през лятото. Както е известно, полузащитникът се намираше в сферата на интересите на Спортинг и дори се спекулираше, че през последния трансферен прозорец той ще премине в португалския гранд.
Според L'Equipe, бразилецът вече се е ангажирал с Лацио, откъдето са предложили на 26-годишният футболист по-добри финансови условия.
Наскоро, в интервю за италианските медии Едерсон не отрече тази информация, но също така отказа и да я потвърди, оправдавайки се, че подобни неща се движат от неговия агент.
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
- Късен гол спаси точката за Удинезе срещу Лацио (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]