Хамшик се ангажира с Наполи до 2016 година
Полузащитникът на Наполи Марек Хамшик е подписал дългосрочен договор, който го оставя на „Сан Паоло" до лятото на 2016 година. Както е известно, с добрите си изпълнения словашката звезда привлече към себе си вниманието на някои от топ отборите на Европа, сред които Челси, Манчестър Сити и ПСЖ.
Но 24-годишният футболист, който дойде от Бреша през 2007 година вече свърза своето дългосрочно бъдеще с „партенопеите" и тази новина потвърди лично президентът на клуба Аурелио Де Лаурентис.
„Той току що подписа нов договор до 2016 година. Той е част от нашето семейство и винаги е бил разумен. Когато беше на 20 години изглеждаше сякаш е на 30, Марек винаги е имал глава на раменете си", заяви Лаурентис за Sky Italia.
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
- Мактоминей спаси Наполи и продължи лудата срия на Конте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]