Полузащитник на Юнайтед премина в Ювентус
Сър Алекс Фъргюсън загуби и втората си по важност звезда в младежката формация на Манчестър Юнайтед след Рейвъл Морисън - Пол Погба бе привлечен от Ювентус според The Independent. Изданието информира, че от италианския гранд са предложили почти милион лири годишно на младежа. Преди време Фъргюсън се изказа публично за Морисън и Погба и надеждите си те да останат в Юнайтед.
Според много от мненията Погба е най-доброто, което школата е продуцирала в центъра на терена след Пол Скоулс. Сега обаче агентът на младежа, който е агент и на Марио Балотели от Ман Сити, е уредил преминаване през идното лято, а Юнайтед ще плати компенсации в размер на 300 000 лири на Погба.
Агентът Мино Райола заяви пред Independent, че ситуацията е тънка миналата седмица, поради желанието на двата клуба да имат играча: "За нас обаче няма нищо несигурно, всичко зависи от Г-н Фъргюсън."
- Майкъл Карик: Изграждаме нещо специално в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Винисиус Жуниор
- Манчестър Юнайтед официално преотстъпи Андре Онана на Трабзонспор
- Ман Юнайтед набеляза Крисенсио Самървил за подсилване на атаката
- Андре Онана отново ще играе под наем в Трабзонспор
- Манчестър Юнайтед и Ливърпул следят халф на Рома
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ман Юнайтед е готов да върне Рашфорд, но бъдещето му остава неясно
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]