Лацио загуби защитник за неопределен период от време
Защитникът на Лацио Сенад Лулич ще бъде извън терените за неопределен период от време, съобщи новината Sky Italia. Както е известно, бранителят трябваше да вземе участие в приятелския мач на Босна и Херцеговина с Бразилия, но днес стана ясно, че босненският национал няма да може да помогне на представителния тим на родината си.
„Аз действително съм със сериозна травма и изпитвам силни болки. Няма да мога да играя за Босна и Херцеговина. Очаквам в скоро време да премина медицински прегледи, които да дадат повече яснота около травмата ми и най-вече около завръщането ми на терена", заяви Лулич.
- Лацио официално се раздели с Маурицио Сари
- Гатузо поема Лацио след провала на Италия за Мондиал 2026
- Лацио изпрати Педро с победа над Пиза
- Педро напуска Лацио след края на сезона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Интер ще триумфира и с Купата
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]