Мадзари: Продължавам да се гордея с моите играчи
Старши треньорът на Наполи Валтер Мадзари похвали своите играчи след снощната среща с Интер, която беше част от 25-я кръг на Серия А. Както е известно, благодарение на гола на Лавеци в 59-та минута „партенопеите" победиха своя съперник с 1:0 и се изкачиха на пето място във временното класиране.
„Играхме отлично през първото полувреме: агресивността ни не позволи на Интер да напусне собствената си половина. Дори смятам, че играхме по-добре, отколкото в мача си с Челси. Радва ме факта, че Лавеци започна редовно да вкарва. Той възмъжа и в момента е истински шампион", призна Мадзари след мача.
„Продължавам да се гордея със своите играчи. Когато нашето взаимно пътешествие в Наполи започваше, никой не предполагаше, че ще стигнем толкова далече. Това ме прави и щастлив", допълва наставникът на „партенопеите".
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
- Мактоминей спаси Наполи и продължи лудата срия на Конте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]