Рея: Това не е истинският Лацио
Старши-треньорът на Лацио Еди Рея бе видимо разочарован след снощния мач с Палермо на „Барбера", но успя да намери сили и да увери феновете на тима, че това не е истинското лице на „римските орли". Както е известно, в среща от 24-я кръг на Серия А домакините нанесоха съкрушителен удар на своя противник, побеждавайки го с 5:1, като основната причина за унизителната загуба е кризата в столичния отбор породена от много контузени и наказани играчи.
„Това не е истинският Лацио. Запазих пълно информационно затъмнение, защото това беше единственият начин, по който можех да реагирам на отсъствието на толкова много играчи. Поставих Ледесма в защита, защото нямах никакви други опции, така че е нормално да имаме трудности. Още по-лошо е, че Диас и Матусалем са наказани за следващия мач. Единствената добра новина че, че Стефано Мауро се връща", заяви Рея за Sky Italia.
„Трябва да се държим заедно, ако искаме да преминем през това. Нека не се отчайваме", допълни наставникът на Лацио.
- Интер ще започне шампионската си обиколка с победа
- Лацио обърна Кремонезе в добавеното време и остави домакините в тежка ситуация
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Финалът за Купата на Италия ще бъде на 13 май
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]