Енрике: Това е велик ден за Рома
Старши-треньорът на Рома Луис Енрике коментира вчерашната среща от 22-я кръг на Серия А, в която „римските вълци" разгромиха Интер. Както е известно, възпитаниците на испанския треньор показаха отлична игра и не оставиха никакво съмнение относно превъзходството си на терена, побеждавайки с 4:0 своя именит съперник.
„Това е велик ден за нас и прекрасна победа след загубата от Каляри. Но това постижение няма да има никакъв смисъл, ако не проявяваме стабилност всяка седмица. До колко резултата отразяваше равнището на играта ни с Интер? Победихме с 4:0 и бяхме по-добри от първата до деветдесетата минута. Заслужавахме този успех", заяви щастливия Енрике.
„Искам да благодаря на феновете, които дойдоха да ни подкрепят в това студено време, а същ така и тези, които работиха на стадиона през цялата нощ, за да може да се състои срещата", допълва испанеца.
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
- Гасперини е най-добър треньор на октомври в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]