Лацио ще се пребори за Красич
Лацио ще се постарае да получи сръбския полузащитник на Ювентус Милош Красич, съобщава Corriere dello Sport. Според изданието, римляните ще се опитат да осъществят сделка под наем на 27-годишното крило, с опция за изкупуване на трансфера му в края на сезона. Сумата по сделката не се съобщава, но според слуховете, Красич може да струва на Лацио около 10 милиона евро.
Наставникът на „бианконерите" Антонио Конте вече даде да се разбере, че не разчита особено на сърбина - в настоящия сезон Красич едва четири пъти излезе на терена като титуляр.
- Интер ще започне шампионската си обиколка с победа
- Лацио обърна Кремонезе в добавеното време и остави домакините в тежка ситуация
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Финалът за Купата на Италия ще бъде на 13 май
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]